Piotr Markiewicz
DOŁĄCZ DO NAS google+ facebook

Witam na mojej stronie dotyczącej mebli na wymiar.

W kameralnym warsztacie wykonujemy meble nowoczesne, wymagające dokładności i staranności tak, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Nie posiadając powierzchni wystawienniczej, a porozumiewając się z naszymi klientami poprzez stronę kuchenne­warszawa.pl, osiągamy ceny konkurencyjne w stosunku do renomowanych salonów meblowych, nie tracąc jednocześnie na jakości i różnorodności naszej oferty. Nasza praca jest naszą pasją więc z zaangażowaniem zajmujemy się każdym zleconym projektem. Zakres naszych prac obejmuje meble kuchenne, szafy, garderoby, szafy w zabudowie wnęk, drzwi wewnętrzne i meble łazienkowe. Stosujemy do naszych mebli osprzęt renomowanych firm takich jak Blum fgv Salice, gtv. Jest to uwarunkowane życzeniami i wymaganiami klienta jak i zaplanowanym budżetem.

Wykonujemy zarówno meble ekonomiczne z płyt melaminowych, jak i z mdf­u, lakierowane włoskimi lakierami ICA, w wykończeniu matowym lub w połysku. Meble łazienkowe oraz drzwiczki są lakierowane trzykrotnie, dzięki czemu stają się odporne na wilgoć. Jeśli zaś chodzi o meble kuchenne, na życzenie klientów, najczęściej lakierujemy jedynie fronty i wybrane elementy widoczne (np. boki szafek skrajnych), dzięki czemu uzyskujemy znaczne obniżenie kosztów.

Inną grupą mebli są meble i fronty fornirowane.

Obecnie w naszej ofercie mają Państwo do dyspozycji ponad setkę różnych fornirów egzotycznych. Dostępne są również forniry krajowe bejcowane na wiele kolorów. Dodając do tego mdf. lakierowany na dziesiątki kolorów (w macie lub w połysku) jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wielu wymagających gustów.

Zapraszam do zadawania pytań o wycenę drogą mailową meblostart@gmail.com

Na podstawie dostarczonych rysunków lub opisu potrzebnych mebli będę w stanie dość precyzyjnie udzielić informacji dotyczącej kosztów wykonania i montażu potrzebnych mebli.Skorzystaj z formularza wyceny.

button_wycena_big.jpg