Piotr Markiewicz
DOŁĄCZ DO NAS google+ facebook

Oferta: Meble kuchenne

Tworzymy meble kuchenne na wymiar według dostarczonych i własnych projektów. Dotychczas wykonaliśmy kilkadziesiąt zestawów mebli kuchennych od podstaw dla małych kuchni w niewielkich kawalerkach, po przestrzenne kuchnie w domach i apartamentach.

Realizacja nietypowych szafek

W małym warsztacie stolarskim jest również możliwa realizacja nietypowych szafek, nawet kuchennych. Przykład szafek kuchennych dla urozmaicenia o różnej głębokości, dzięki czemu duża powierzchnia nawet białych frontów może być ciekawa.

2014-10-10-kuchnia2.jpg

 

Ukrywanie nieestetycznych elementów

Kuchnie Ikea mają tą zaletę że są tanie, nie da się ukryć że pod tym względem są bezkonkurencyjne, ale niestety tylko białe z innymi kolorami możemy mieć trudność.Kiedy więc się jednak decydujemy na kuchnię na zamówienie, gdyż nie koniecznie chcemy samodzielnie skręcać szafki w domu, można zwrócić uwagę na takie drobiazgi jak osłona wyciągu i zamówić sobie ten element w kolorze frontów :) dzięki temu nie będzie się wyróżniał.

2013-07-bialakuchnia-11.jpg

2013-07-bialakuchnia-10.jpg

2013-07-bialakuchnia-13.jpg

 

Lakierowana listwa cokołowa z wyfrezowaną kratką

Każda lodówka w zabudowie potrzebuje odpowiednie ilości powietrza do chłodzenia, jednak nie wszystkim  się podobają aluminiowe kratki wentylacyjne.

2014-11-12-kuchnia1.jpg
 
2014-11-12-kuchnia2.jpg

 

Element barku kuchennego ze wzmocnieniem w postaci szkła hartowanego.

Nie jest miło gdy po niedługim czasie użytkowania na pięknym błyszczącym blacie pojawiają się rysy, które są nieuniknionym efektem użytkowania. Dlatego w miejscach szczególnie narażonych na zarysowania polecam zastosować szybę zabezpieczającą powierzchnię blatu przed zarysowaniami.

2013-07-bialakuchnia-3.jpg

2013-07-bialakuchnia-1.jpg

 

Ożywianie kolorem

Kuchnie Ikea zwłaszcza białe są cenowo trudne do pokonania dla małego warsztatu stolarskiego. Jednak gdy chcemy swoją przestrzeń troszeczkę ożywić i dodać inny kolor nadając kuchni oryginalny i niepowtarzalny wygląd, wtedy trzeba jednak się zwrócić do stolarza, gdzie są niemal nieograniczone możliwości kolorystyczne. Przedstawiam przykład kuchni z frontami fornirowanymi fornirem hebanowym dodatkowo bejcowanym na czarno. W połączeniu z białymi szafkami na górze efekt bardzo ciekawy.

2014-10-11-kuchnia4.jpg

 

Przykład kuchni z lakierowanymi frontami w połysku.

2014-07-bialakuchnia-9.jpg

2014-07-bialakuchnia-6.jpg

 

lupa.png  Zobacz inne nasze realizacje

Zapraszam do zadawania pytań o wycenę drogą mailową meblostart@gmail.com

Na podstawie dostarczonych rysunków lub opisu potrzebnych mebli będę w stanie dość precyzyjnie udzielić informacji dotyczącej kosztów wykonania i montażu potrzebnych mebli.Skorzystaj z formularza wyceny.

button_wycena_big.jpg